Tabulka velikostí

Orientační velikostní tabulka dámského oblečení

Výběr správné velikosti je u oblečení velice důležitý a aby jsme Vám pomohli se v tomto značení orientovat, uvádíme zde pro snadnější výběr také orientační velikostní tabulku, se kterou si můžete správnou velikost porovnat. Přesto, v případě, že byste si nebyli s výběrem vhodné velikosti jisti a potřebovali poradit, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi Vám poradíme, aby jste vybrali správně a byli tak s nákupem maximálně spokojeni.

Pokud budete potřebovat poradit s výběrem vhodné velikosti, zašlete nám nejlépe číslo požadovaného produktu a svoje míry (prsa/pas/boky) a vhodnou velikost Vám doporučíme i vzhledem k danému zboží. Můžete případně pro kontrolu správné velikosti uvést i svoje míry do Poznámky v objednávce.

 Orientační velikostní tabulka      Krejčovský metr 

Značení velikosti oblečení se může u jednotlivých výrobců lišit, vždy ale odesíláme zboží odpovídající značení běžnému u nás.

 

Jak změřím svoji velikost?

Obvod hrudníku přes prsa

Obvod hrudníku přes prsa  Obvod přes prsa se měří bez podprsenky. Měřte krejčovským metrem v nejširším místě prsou přes bradavky, které by měly být v polovině mezi ramenami a lokty.

Obvod pasu

Obvod pasu  Krejčovským metrem si změříte obvod pasu v nejužším místě pasu. 

Obvod boků

Obvod boků  Krejčovským metrem si změřte obvod boků v nejširším místě přes zadeček

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info