Zasílání zboží na Slovensko

Podmínky zasílání zboží a prodej na Slovensko

V našem e-shopu mohou nakupovat i zákazníci ze Slovenska a využít tak atraktivních cen a široké nabídky našeho dámského oblečení a doplňků. V případě potřeby můžeme zaslat zboží i do kteréhokoliv evropského státu.

 

Dodání na soukromou adresu

Veškeré Vámi zakoupené zboží zasíláme doporučeným balíčkem. Doba dodání je asi 2 - 3 dny ode dne odeslání.

Platba předem: Cena poštovného je 120,- Kč (ca. 4,45 € dle aktuálního kurzu), při objednání pouze jednoho kusu zboží (do 100 g) může být poštovné sníženo na částku ca. 3,80 €. V případě nákupu zboží nad 3500,- Kč je doprava zdarma. Po obdržení objednávky Vám budou obratem zaslány platební podmínky pro úhradu zboží, částka za zboží Vám bude přepočítána dle aktuálního kurzu na měnu Euro.

Platba dobírkou: Cena poštovného je 165,- Kč (ca. 6,10 €), zboží budete hradit v Eurech při převzetí zboží 

Dodání na pobočku Zásilkovna SK

Síť více jak 80 výdejních poboček Zásilkovny na Slovensku. Nemusíte se tak vázat na určitý čas doručení a zboží si vyzvednete v otvíracích hodinách, třeba i v sobotu. Jakmile je zásilka připravena na vámi vybrané pobočce k vyzvednutí, obdržíte informační email a sms s heslem pro vyzvednutí zásilky. Úložní doba je 7 dní s možností prodloužení na 21. Pro výběr výdejního místa zadejte název obce a vyberte pobočku, kde si přejete zboží vyzvednout.

Platba předem: Cena poštovného je 95,- Kč (ca. 3,50 €). V případě nákupu zboží nad 2500,- Kč je doprava zdarma. Po obdržení objednávky Vám budou obratem zaslány platební podmínky pro úhradu zboží, částka za zboží Vám bude přepočítána dle aktuálního kurzu na měnu Euro.

Platba dobírkou: Cena poštovného je 115,- Kč (ca. 4,25 €), zboží budete hradit v Eurech při převzetí zboží na pobočce Zásilkovna SK

Najděte si svoji nejbližší pobočku Zásilkova SK na mapě Výdejní pobočky Zásilkovna SK

 

 

Přepněte se na SK verzi našich stránek, kde budete mít veškerou nabídku v Eur a budete moci využít i způsob zaslání přes Zásielkovňa SK.

 

Bankovní spojení:

účet EUR: 0253993653 / 0900 - Slovenská sporiteľna 

V případě jakýchkoliv dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit, rádi Vám je zodpovíme.
 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info