Výměna nebo vrácení zboží

Postup při výměně nebo vrácení zboží

U nás nakupujete bez rizika!

Pokud nejste spokojeni s výběrem daného oblečení, máte dle zákona právo zboží vrátit nebo jej vyměnit za jiné bez udání důvodu do 14 dnů ode dne převzetí zboží.

Vrácené zboží má být nepoškozené, kompletní, v původním stavu a nesmí jevit známky neodborného užívání nebo opotřebování (např. oblečení má být nenošené, neprané a nežehlené) a označeno původní identifikační etiketou zboží. V opačném případě si provozovatel vyhrazuje právo odečíst zákazníkovi odpovídající částku za náklady na opětovné uvedení zboží do prodeje.

Při výměně/vrácení zboží kupující zašle zboží zpět doporučeně (nikoliv na dobírku) na adresu:

Irena Kubíková, Řeznovice 117, 664 91 Ivančice
Zásilky odeslané na dobírku nebudou přijímány.

1. Vrácení zboží

Kupující má v souladu s ustanovením § 1829 občanského zákona (č. 89/2012 Sb.) právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti dnů ode dne převzetí zboží bez udání důvodu. Odstoupení od kupní smlouvy může kupující zaslat mimo jiné na korespondenční adresu dodavatele nebo na adresu elektronické pošty dodavatele. Jako projev vůle pro odstoupení od smlouvy postačí také vyplnění našeho Formuláře pro vrácení zboží. Společně se zpět zaslaným zbožím zašlete vždy jako doklad o koupi originál faktury za zboží.
Vrácení peněz proběhne vždy do 14 dnů ode dne odstoupení od smlouvy. Dodavatel není povinen vrátit peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží předá zpět.
Při vrácení peněz poštovní poukázkou bude částka ponížena o 60,- Kč za poštovní služby.

2. Výměna zboží

Po dohodě je možné zboží vyměnit za jinou velikost či barvu, pokud jsou k dispozici, případně za jiný druh zboží. Pokud požadujete výměnu zboží, je třeba učinit novou objednávku a do poznámky uvést, že se jedná o výměnu zboží. Vrácené zboží Vám bude od nové objednávky odečteno. Jako oznámení o výměně zboží vyplňte prosím Formulář pro výměnu zboží a zašlete nám jej nejpozději společně s vráceným zbožím.

3. Doporučení pro urychlené a bezproblémové vyřízení

• vrácené zboží odeslat do čtrnácti dnů od obdržení zboží
• společně s vráceným zbožím zaslat daňový doklad ke zboží a vyplněný Formulář pro výměnu/vrácení zboží, kde si zákazník uvede výčet vráceného zboží a způsob finančního vypořádání
• vrácení finanční částky požadovat bezhotovostním převodem na bankovní účet

FORMULÁŘ
pro výměnu/vrácení zboží ke stažení

Více informací viz Obchodní podmínky
 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info