Zpět

Džínové šortky jsou v létě nezbytností

Přidáno: 20. 7. 2017 08:15:00 Počet shlédnutí: 2001

20 Červenec 2017

Léto je roční období, kdy můžeme konečně vytáhnout kraťasy všech stylů a barev. Můžete vybírat z různých stylů dámských šortek, ať už vyrážíte do města, do práce, na pláž nebo za sportem. Zvláště pro první dva účely jsou velice oblíbené riflové šortky, na které jsme se dnes zaměřili a několik krásných kousků jsme za vás také vyzkoušeli.

Džínové šortky jsou v létě nezbytností

Džínové šortky dnes již nejsou pouze obyčejným kouskem oblečení, které jste si většinou doma udělali svépomocí ze starších a ošoupaných riflí, ale díky různému zdobení jako například výšivka nebo krajka mohou být již hlavním kouskem vašeho outfitu. Tohle zdobení totiž vykouzlí originální kousek i z obyčejných džínových šortek. Skvělé na tom také je, že k takto zdobeným dámským šortkám již dále nemusíte přemýšlet nad originálním topem, stačí je doladit například jednoduchým dámským topem nebo tílkem, aby výsledek nepůsobil již moc přeplácaně. Takže pokud chcete působit šik a přitom nechcete trávit hodiny výběrem outfitu, takovéto dámské riflové kraťasy jsou pro vás v létě jasnou volbou.

 

Džínové šortky můžete nakombinovat s čímkoliv Džínové šortky můžete nakombinovat s čímkoliv
Džínové šortky můžete využít stylově jako doplněk například k plavkám při cestě na pláž, nebo je třeba při sportu doplníte o klasický sportovní top

Podívejte se níže do naší galerie, kde jsme za vás vyzkoušeli ty nejoblíbenější kousky z naší nabídky pro letošní sezónu.

Dámské riflové šortky Dámské riflové šortky

Dámské riflové šortky stříbrné

 

Dámské riflové šortky zlaté

 

Dámské džínové šortky s krajkou Dámské džínové šortky s krajkou

Dámské džínové šortky s krajkou růžové

 

Dámské džínové šortky s krajkou bílé

 

Dámské maskáčové šortky Sexy jeansové šortky se síťkou

Dámské maskáčové šortky

 

Sexy jeansové šortky se síťkou

 

Dámské bílé šortky s černou krajkou Dámské 3/4 džíny
Dámské bílé šortky s černou krajkou Dámské 3/4 džíny s černou krajkou

Snad jsme vás alespoň trochu inspirovali, pokud budete chtít svůj outfit doplnit o jeansové kraťasy, podívejte se případně také do naší kompletní nabídky džínových šortek :)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info