Zpět

Jaké dámské plavky si vybrat pro letošní sezónu 2016?

Přidáno: 11. 4. 2016 15:16:21 Počet shlédnutí: 2140

11 Duben 2016

I když tomu počasí neodpovídá, začalo jaro. Příslib toho, že se celý svět brzy ohřeje pod paprsky slunce a rozkvete barvami stovek květů. Jaro bývá také obdobím, kdy začínáme praktikovat různé očistné kůry. Jednak proto, abychom se zbavili zimní únavy. A pak také proto, že se snažíme vytvarovat postavu na léto, kdy oblékáme plavky. A jaké plavky jsou pro rok 2016 módní?

Co se týče typu plavek, je pouze na vás, zda dáváte přednost jednodílným modelům, nebo bikinám. Jednodílné plavky by rozhodně neměly stát v pozadí zájmu, protože skvěle zvýrazňují ženskou postavu a dovedou ukrýt případné nedostatky. Pokud se nemůžete rozhodnout, zda plavky jedno – nebo dvojdílné, ideálním kompromisem jsou tzv. monokiny. Jedná se o jednodílné plavky s rafinovanými průstřihy, které z obyčejného modelu udělají originální, přitažlivý solitér.

Naprostou plážovou klasikou jsou už po desítky let dvoudílné plavky. Tento vynález jednoho francouzského inženýra způsobil ve své době doslova revoluci. Bikiny měly a dosud mají své zaryté stoupence, ale i odpůrce. I pro letošní rok jsou samozřejmě hitem. Svůdné dámské křivky, poprsí Venuše nebo dlouhé nohy modelky. To všechno vynikne v mnoha typech bikin. Jediné, co letošní rok předepisuje, je svoboda. Je prakticky na každém z nás, co si vybere.

K dispozici jsou plavky s klasickým zavazováním za krk. Někdo naopak vyznává tzv. bandini – podprsenku bez ramínek, která nedělá opálené proužky. Stejně, jako v oblasti spodního prádla, jsou stále velmi oblíbené push – up podprsenky, které zvýrazní ženské přednosti na maximum. Velmi trendy pro letošní sezónu jsou i tankiny – plavky, jejichž horní díl netvoří podprsenka, ale top.

Dámské monokiny multicolor Dámské bikiny neonově žluté Dámské plavky multicolor
Vynikat budou hlavně neonové barvy a také netradiční vázání plavek

Stejná variabilita se týká i spodních dílů. Můžete si vybrat klasické kalhotky, tanga, sportovnější kalhotky nohavičkové nebo brazilské. Pro větší variabilitu Vašich plavek si můžete například koupit navíc samostatný spodní díl plavek a poté jej neomezeně kombinovat s plavkami, které již máte doma. Ideální pro tuto možnost je pořídit si samostatný spodní díl v universální černé barvě, která se bude hodit téměř ke všemu.

Plavkový spodní díl - tanga
Samostatný plavkový díl v černé barvě můžete kombinovat a vytvářet tak další barevné varianty svých plavek

Kromě maximální svobody v provedení plavek se neklade téměř žádné omezení, co se týče barev. Naopak – čím výraznější, tím lepší. Zářivé neonové barvy, nebo něžné pastelové. Pozornost od lehkých nedostatků postavy spolehlivě odpoutají i nápadné geometrické vzory nebo puntíky. Přímo ikonickou hvězdu z vás udělají i plavky v metalické barvě. Kdo by nechtěl zářit ve zlaté jako slunce, nebo ve stříbrné jako chladná a nedostupná kráska? A pokud budou plavky korunovány nějakou kovovou aplikací, femme fatale je na světě.

Dámské plavky tyrkysové Dámské plavky Retro
Moderní jsou různobarveně výrazné kombinace a také netradiční vzory

Letošní rok se zkrátka nese ve znamení volnosti a záleží pouze na každém z nás, co si vybere. Nejdůležitější je, abychom se cítili dobře a užívali si život naplno.

Kontakt

Kontakt
Telefon

775 576 757

        Po-Ne 8:00 - 20:00
E-mail
obchod@style-moda.cz

Možnosti doručení:

Možnosti doručení ČR

Zasílání do zahraničí

Aktuality:

Nové zboží

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení