Zpět

Jaké dámské plavky si vybrat pro letošní sezónu 2016?

Přidáno: 11. 4. 2016 15:16:21 Počet shlédnutí: 3327

11 Duben 2016

I když tomu počasí neodpovídá, začalo jaro. Příslib toho, že se celý svět brzy ohřeje pod paprsky slunce a rozkvete barvami stovek květů. Jaro bývá také obdobím, kdy začínáme praktikovat různé očistné kůry. Jednak proto, abychom se zbavili zimní únavy. A pak také proto, že se snažíme vytvarovat postavu na léto, kdy oblékáme plavky. A jaké plavky jsou pro rok 2016 módní?

Jaké dámské plavky si vybrat pro letošní sezónu 2016?

Co se týče typu plavek, je pouze na vás, zda dáváte přednost jednodílným modelům, nebo bikinám. Jednodílné plavky by rozhodně neměly stát v pozadí zájmu, protože skvěle zvýrazňují ženskou postavu a dovedou ukrýt případné nedostatky. Pokud se nemůžete rozhodnout, zda plavky jedno – nebo dvojdílné, ideálním kompromisem jsou tzv. monokiny. Jedná se o jednodílné plavky s rafinovanými průstřihy, které z obyčejného modelu udělají originální, přitažlivý solitér.

Naprostou plážovou klasikou jsou už po desítky let dvoudílné plavky. Tento vynález jednoho francouzského inženýra způsobil ve své době doslova revoluci. Bikiny měly a dosud mají své zaryté stoupence, ale i odpůrce. I pro letošní rok jsou samozřejmě hitem. Svůdné dámské křivky, poprsí Venuše nebo dlouhé nohy modelky. To všechno vynikne v mnoha typech bikin. Jediné, co letošní rok předepisuje, je svoboda. Je prakticky na každém z nás, co si vybere.

K dispozici jsou plavky s klasickým zavazováním za krk. Někdo naopak vyznává tzv. bandini – podprsenku bez ramínek, která nedělá opálené proužky. Stejně, jako v oblasti spodního prádla, jsou stále velmi oblíbené push – up podprsenky, které zvýrazní ženské přednosti na maximum. Velmi trendy pro letošní sezónu jsou i tankiny – plavky, jejichž horní díl netvoří podprsenka, ale top.

Dámské monokiny multicolor Dámské bikiny neonově žluté Dámské plavky multicolor
Vynikat budou hlavně neonové barvy a také netradiční vázání plavek

Stejná variabilita se týká i spodních dílů. Můžete si vybrat klasické kalhotky, tanga, sportovnější kalhotky nohavičkové nebo brazilské. Pro větší variabilitu Vašich plavek si můžete například koupit navíc samostatný spodní díl plavek a poté jej neomezeně kombinovat s plavkami, které již máte doma. Ideální pro tuto možnost je pořídit si samostatný spodní díl v universální černé barvě, která se bude hodit téměř ke všemu.

Plavkový spodní díl - tanga
Samostatný plavkový díl v černé barvě můžete kombinovat a vytvářet tak další barevné varianty svých plavek

Kromě maximální svobody v provedení plavek se neklade téměř žádné omezení, co se týče barev. Naopak – čím výraznější, tím lepší. Zářivé neonové barvy, nebo něžné pastelové. Pozornost od lehkých nedostatků postavy spolehlivě odpoutají i nápadné geometrické vzory nebo puntíky. Přímo ikonickou hvězdu z vás udělají i plavky v metalické barvě. Kdo by nechtěl zářit ve zlaté jako slunce, nebo ve stříbrné jako chladná a nedostupná kráska? A pokud budou plavky korunovány nějakou kovovou aplikací, femme fatale je na světě.

Dámské plavky tyrkysové Dámské plavky Retro
Moderní jsou různobarveně výrazné kombinace a také netradiční vzory

Letošní rok se zkrátka nese ve znamení volnosti a záleží pouze na každém z nás, co si vybere. Nejdůležitější je, abychom se cítili dobře a užívali si život naplno.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info