Zpět

Jaké dlouhé šaty vybrat na ples?

Přidáno: 21. 1. 2016 11:28:27 Počet shlédnutí: 2264

21 Leden 2016

Sezóna plesů je již v plném proudu a tak dnes trošku poradíme, jaké dlouhé plesové šaty si můžete vybrat na tuto společenskou událost. A opravdu je z čeho vybírat:)

Jaké dlouhé šaty vybrat na ples?

A proč si vybrat zrovna dlouhé společenské šaty? První volbou při rozhodování určitě bude, na jak významnou společenskou událost se chystáte. Pokud je to ples trošku významnější, určitě bude vhodné vybrat si na sebe nějaké elegantní dlouhé šaty. Dlouhé plesové šaty jsou velmi vhodné také pro ty dámy, které potřebují např. zakrýt určité nedostatky postavy - a to některé dlouhé šaty díky volnějšímu střihu dokonale splňují. Pokud již se již rozhodnete z jakéhokoliv důvodu pro tuto variantu společenských šatů, určitě budete mít také z čeho vybírat.

Stačí se pouze rozhodnout, zda dáváte přednost volnějšímu střihu, nebo nosíte šaty raději na tělo, zda vyberete šaty bez ramínek, klasické nebo s vázáním za krk. Vhodnou volbou je také mít šaty dopněné o nějaké kamínkové zdobení, aby šaty nepůsobily příliš jednoduše. Můžete vybrat také šaty s rozparkem, případně také šaty s vlečkou. V barvách je vždy klasikou černá barva, nemusíte se bát ale i dalších barevných variant jako je např. červená, modrá, růžová apod. Pro ty, které mají rády více barev, jsou vhodné také krásné květinové šaty.

Dámské dlouhé večerní šaty   Plesové dlouhé šaty Kelly
Klasické černé dlouhé šaty s různým zdobením

 

Dlouhé elegantní společenské šaty Dámské večerní šaty červené Dámské plesové šaty Klaudie bílé
Vybírat můžete také z různých typů výstřihů a vázání

 

Dlouhé společenské šaty Dlouhé večerní šaty Nela Dlouhé krajkové šaty
Šaty s krajkou nebo zdobené krajkovým motivem vypadají vždy nádherně

 

JINI144 peek134  
Dlouhé krásně barevné šaty s květinovými motivy   

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info