Zpět

Jaké minišaty vybrat na ples?

Přidáno: 11. 1. 2017 17:56:34 Počet shlédnutí: 1990

11 Leden 2017

Minišaty si rok od roku na plesech získávají stále více přízně. A tomu odpovídá i narůstající nabídka modelů od jednodušších variant po nejrůzněji zdobené, řasené, prolínající se materiály. Každá žena si vybere dle svých potřeb a vkusu.

Jaké minišaty vybrat na ples?

V minišatech můžete přijít téměř na každý ples. Jen u akcí, kde je předem daný takzvaný dress code, je třeba dodržet stanovenou délku šatů, případně i doplňky apod. Vhodně zvolený střih vám pomůže zvýraznit přednosti. Například výstřih do V zvýrazní krásné, bujné vnady. Pásek zdůrazní štíhlý pas. Rozparek zase prodlouží nohy.

Šaty by měly vždy dobře sedět na postavě a zvýraznit nositelku. Neměly by vás zastínit. Na ples jdete tančit. I proto jsou krátké šaty oblíbené. Svobodněji se v nich hýbe. Takže při výběru volte krásu, ale i praktičnost. Moderní jsou jednoduché střihy, nemačkavé materiály. Šaty, u kterých nemusíte hlídat spadlá ramínka, vylézající vnady... Určitě chcete svoji krásu podtrhnout i pěkným šperkem, takže můžou být šaty zdobené, ale ne přezdobené.

Dámské elegantní šaty Dámské párty šaty
Dámské elegantní šaty v červené barvě Dámské párty šaty v leopardí variantě
Dámské plesové minišaty Dámské šaty s řetízky na zádech
Dámské plesové minišaty v černé barvě Dámské šaty s řetízky na zádech v bílé barvě

V poslední době jsou také velice oblíbené a moderní minišaty zdobené v zadní části šifonovým prodlouženým volánem, který dodává šatům nevšední a velice elegantní vzhled a přitom si stále udržují vzhed a funkčnost klasických dámských minišatů. Co na ně říkáte?

Dámské minišaty Janet Dámské večerní šaty Viola světle růžové
Dámské minišaty Janet Dámské večerní šaty Viola světle růžové

Podívejte se na naši kompletní širokou nabídku dámských společenských minišatů a nechejte se inspirovat pro letošní plesovou sezónu :)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info