Zpět

Jarní bundy - tipy na oblečení do jarního počasí

Přidáno: 29. 2. 2016 16:11:17 Počet shlédnutí: 2172

29 Únor 2016

Jaro se nám již pomalu blíží a nejen při pohledu na kalendář, ale i vzhledem k venkovním teplotám je již pomalu čas vyměnit dlouhé zimní kabáty za jarní bundičky nebo vesty. Máme pro Vás několik typů, jak se stylově obléknout pro letošní jaro.

Jarní bundy - tipy na oblečení do jarního počasí

Do současného počasí, případně pokud nosíte ráda sportovnější styl jsou téměř ideální bundičky nebo delší kabátky, které jsou zevnitř zateplené hřejivým kožíškem. Bundičky vypadají velice stylově a za chladnějšího ranního počasí krásně zahřejí.

Pokud vybíráte pěknou dámskou jarní bundu, je téměř povinností mít v šatníku alespoň jednu stylovou koženkovou bundu. Koženková bunda je díky novým střihům a zdobení stále velice moderní a s tímto výběrem nemůžete udělat chybu. Vybírat můžete například buď mezi klasickým zapínáním na zip, nebo také v poslední době moderním šikmým zapínáním, které působí velice trendy.

Další možností pro chladnější jarní dny jsou také klasické prošívané bundy. Tyto bundy jsou velice hřejivé, přitom jsou velice lehké. V případě, že bundu doplníte např. o ozdobný kožíšek, budete vypadat velice elegantně.

Pro milovníky sportovnějšího stylu tady máme krásné a stylové dámské vesty. Vesty mohou být opět klasicky prošívané a zateplené, nebo také zateplené případně zdobené jemnou kožešinkou. Ideální oblečení například ke svetru nebo sportovní minikě.

Dámská bundička s kožíškem Dámská bunda s kožíškem šedá Dámský kabátek s kožíškem

 

Dámská koženková bunda II Dámská koženková bunda III Dámská koženková bunda

 

Dámský prošívaný kabátek Dámská prošívaná bundička

 

Dámská prošívaná vesta  Kožešinová dámská vesta   

 

Máte už také vybranou nějakou novou jarní bundičku? :-)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info