Zpět

Jdete na svatbu a nevíte co na sebe?

Přidáno: 2. 6. 2015 11:02:13 Počet shlédnutí: 4276

02 Červen 2015

Sezóna svateb je v plném proudu. Možná jste už na některou svatbu pozvána nebo vás pozvání teprve čeká. Přinášíme vám několik typů, jaké dámské šaty na svatbu se budou hodit.

Jdete na svatbu a nevíte co na sebe?

I když se nejedná o vaši svatbu, určitě si budete lámat hlavu nad tím, co si vzít vhodného na sebe. Svatba je významná společenská událost, na které je vždy hodně lidí a pro svobodné hosty to může být také příležitost k seznámení. Je tedy pochopitelné, že budete chtít vypadat výjimečně a být minimálně tou druhou nejobdivovanější (hned po nevěstě). Pro pány je volba jednoduchá, ale vy byste měla vyniknout ve vhodných společenských šatech.

Dámské minišaty coral Plesové šaty Klaudie červené  Minišaty na jedno rameno  Společenské minišaty Soňa 

Jakou zvolit barvu?

Pro tento druh společenské události určitě vyřaďte černé společenské šaty. Černá barva je sice velice elegantní a vhodná téměř pro každou příležitost, ale na svatebním obřadu by nemusela příliš dobře zapadnout. Nad bílými šaty také raději nepřemýšlejte, minimálně jednu osobu by to mohlo značně rozladit. je to přece jen nevěstin slavný den. Volte tedy spíše šaty barevné, které v jarních nebo letních měsících za slunečného počasí skvěle podtrhnou tuto událost.

 

Společenské květinové šaty   Dlouhé letní šaty s krajkou    

Střih nebo délku můžete pak zvolit podle uvážení, ve kterých se lépe cítíte. Mladé slečny se určitě nemusí bát krátkých společenských minišatů, ideální pro tuto příležistost jsou třeba jednobarvené krajkové minišaty.

 

Společenské krajkové šaty Krajkové minišaty zlaté Krajkové šaty se zvonovým rukávem  

Vhodnu volbou jsou také dlouhé společenské letní šaty v krásných jarních barvách.

 

Dámské dlouhé šaty Dámské šaty dlouhé

 

  

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info