Zpět

Když dámské džíny, tak jedině s působivými efekty

Přidáno: 17. 10. 2016 22:43:00 Počet shlédnutí: 1751

17 Říjen 2016

Proč nosit obyčejné nudné džíny, když je na výběr z tolika krásných variant? Přednostmi moderních dámských riflí jsou nejenom krajka, flitry, kůže, kamínky, efektní trhání..., ale také jejich schopnost podtrhnout krásné nohy majitelky nebo naopak zeštíhlující efekt, který vykouzlí pevnější a štíhlejší postavu, sotva je natáhnete.

Když dámské džíny, tak jedině s působivými efekty

Divíte se někdy, proč už nejsou dámské džíny jen z bavlny s maximálně pár procenty elastanu nebo jiných pružných látek. Pro větší pohodlí. Džíny vznikly jako pracovní oděv, pevná a odolná bavlna byla nezbytná, aby kalhoty vydržely nešetrné zacházení. Nicméně to byl zároveň materiál tuhý, hůře prodyšný... Současné džíny s krajkou nebo s kamínky si rozhodně na pole brát nikdo nebude. O to víc potřebujete, aby byly džíny pohodlné. A v tomto směru je polyesterové vlákno velkým pomocníkem. Technologie zpracování se rychle vyvíjí a podobné materiály dnes umí být velmi příjemné.

džíny KouCla s bočním zapínáním Dámské džíny s křídly Dámské džíny s výšivkou
Džíny KouCla s bočním zapínáním Dámské džíny s křídly Dámské džíny s výšivkou

Zeštíhlující džíny mají obvykle vyšší pas, často doplněný gumou. Materiál je kombinací bavlny, polyesteru a elastanu, aby byl pružný, ale zároveň pevný a stahující. Například Zeštíhlující džíny pro plnoštíhlé jsou k dostání ve velikostech M až 4XL. Díky skvělému střihu a gumě v pase, padnou dobře i na silnější postavu. Stáhnou bříško, stehna i lýtka. Vyšisování a vertikální detaily v podobě tmavších proužků v lemech, pak ještě více nohy opticky zeštíhlí, protáhnou. S lodičkami na vyšším podpatku pak celý efekt dotáhnete do dokonalého stylingu.

Dámské zeštíhlující rifle Zeštíhlující džíny pro plnoštíhlé
Dámské zeštíhlující rifle Zeštíhlující džíny pro plnoštíhlé

Když chcete vystavit na odiv dokonalé křivky nohou a těla, jsou nejlepší volbou slim džíny. Úzký střih zdůrazní všechny vaše přednosti. Zároveň nohy ještě více opticky prodlouží. Také upozorní, že i váš pas a boky ladí v dokonalé harmonii.

Dámské slimm džíny černé Dámské jeany slimm
Dámské slimm džíny černé Dámské jeany slimm

A co vy, zaujal vás třeba některý jiný kousek z naší nabídky? Pište nám do komentářů a nechte se inspirovat :)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info