Zpět

Krajkové minišaty - ideální volba pro nové šaty na ples

Přidáno: 5. 1. 2016 21:34:12 Počet shlédnutí: 2179

05 Leden 2016

Plesová sezóna je již tady a spousta z Vás jistě plánuje minimálně na jeden ples vyrazit. Je téměř povinností pro ženy a dívky obnovit šatník a vzít si na sebe něco nového, v čem své okolí opět okouzlíte. Dnes máme několik malých typů pro ty, kterým spíše na plesy více vyhovují krátké šaty a navíc mají rády krajku.

Krajkové minišaty - ideální volba pro nové šaty na ples

Krajkové minišaty jsou ideální volbou při výběru šatů na ples nebo jinou společenskou událost. Šaty vypadají v kombinaci s krajkovými doplňky velice elegantně, díky krajce je materiál šatů také elastický a krásně vytvaruje postavu. V naší nabídce najdete spoustu typů krajkových šatů, které si můžete vybrat jak podle postavy, tak i vzhledem ke společenské události, na kterou vyrážíte.

Krajkové minišaty černé Krajkové minišaty s krátkým rukávem Krajkové minišaty s jedním rukávem

První možností mohou být klasické krajkové minišaty s dlouhým rukávem, můžete zvolit případně šaty s krátkým rukávem, nebo pouze s jedním rukávem, které vypadají velice svůdně a sexy.

Společenské krajkové šaty Krajkové minišaty béžové Plesové minišaty Dita 

Alternativou pro ty, které přímo neholdují krátkým šatům a zase nechtějí vybírat přímo dlouhé společenské šaty, jsou šaty s prodlouženou délkou. Šaty je možné opět vybírat z variant s dlouhým rukávem, s jedním rukávem, celokrajkové, nebo také v kombinaci s látkovou sukní. Další možností jsou také krajkové šaty doplněné o různé zdobení, které dodá šatům ještě větší lesk.

A co Vy, jaké šaty si vyberete pro letošní plesovou sezónu? 

Alternativní příspěvky:

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info