Zpět

Několik tipů, jaké vybrat stylové sportovní oblečení

Přidáno: 9. 5. 2016 23:27:17 Počet shlédnutí: 1766

09 Květen 2016

Chystáte se na výlet do přírody nebo jen tak na dlouhé procházky ve volném čase? Máte v plánu více zapracovat na své postavě ve fitku? V tom případě se vám určitě bude hodit nějaké stylové ale také hlavně funkční sportovní oblečení. A věřte tomu, že i při sportu můžete být stále trendy. Přinášíme pár tipů, jaké dámské sportovní oblečení vybrat.

Několik tipů, jaké vybrat stylové sportovní oblečení

Pro oblečení na sport a jiné aktivity ve volném čase je především nejdůležitější pohodlné a komfortní oblečení, aby vám nic nebránilo ve volném v pohybu. Neméně důležitý je také kvalitní a funkční materiál, který by měl být hlavně prodyšný.

Pro jarní nebo podzimní dny na venkovní pohyb určitě nesmí chybět ve vašem šatníku nějaká stylová sportovní souprava. Budete mít nejenom krásné sportovní kalhoty a sportovní mikinu v pěkném kompletu, ale zároveň i pěkné kousky oblečení, které můžete poté i dále kombinovat s dalšími kousky ve vašem šatníku a pro vaše okolí budete mít stále něco nového.

Sportovní souprava černá Sportovní souprava růžová  Sportovní souprava Leo
Sportovní soupravy můžete využít i na běžné nošení - vypadají velice elegantně 

Další nezbytnou součástí jsou zajisté i stylové legíny ve sportovním designu. Legíny jsou velice pohodlné a umožňují volný pohyb, což oceníte zejména při cvičení ve fitness. Sportovní legíny jsou vyrobeny z příjemných elastických materiálů, které vám také vzhledově pěkně vytvarují postavu. Pro cvičení pak můžete sportovní legíny doplnit o nějaký stylový a krátký sportovní top, případně můžete k topu místo legín rovnou vybrat i nějaké sexy krátké sportovní šortky. Poté budete zajisté v tělocvičně k středem pozornosti :)

 

Dámské fitness leginy Dámské fitness leginy Dámské šortky
Ke cvičení můžete volit mezi sportovními legínami nebo šortkami......
Dámský sportovní top růžový Dámský sportovní komplet modrý  
.....a k tomu vybrat buď klasický sportovní top, nebo již rovnou zvolit celou stylovou soupravu na cvičení   

Podívejte se na naši celou nabídku dámského sportovního oblečení, určitě vás nějaký stylový kousek zaujme :)

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info