Zpět

Oblečení na in-line brusle

Přidáno: 27. 4. 2015 00:37:43 Počet shlédnutí: 2537

27 Duben 2015

Co na sebe originálního a nevšedního při sportování na in-line bruslích nebo na kole?

Oblečení na in-line brusle

Už nám snad trvale začalo pravé jarní počasí, teploty se držely celý týden nad krásných 20 stupňů a tak jsme tuto neděli vyrazili za pohybem (jako ostatně i mnoho dalších) a letos poprvé provětrali naše in-line brusle na krásné cyklostezce u brněnské Olympie u řeky Svratky. Máme pro Vás tedy také několik tipů a inspirací, co zajímavého a originálního na sebe, pokud se rozhodnete volný čas trávit trošku sportovně.

Jelikož díky pravidelnému sportování máte určitě již krásně vyrýsovanou postavu, pro horké dny určitě využijete některé z těchto sexy krátkých sportovních šortek, ve kterých na bruslích ještě více vyniknete. Doplnit je můžete již pouze jednoduchým topem v moderních barvách, případně si můžete vytvořit z topu i šortek originální kombinaci zdobenou otisky rukou, ve které budete již z dálky k nepřehlédnutí.

Dámské šortky  Letní tílkový top Sportovní šortkyŠortky s otisky rukou Dámské tílko s otisky rukou Dámské sexy šortky


Pokud třeba nebude tolik přát počasí, nebo spíše upřednostňujete volnější sportovní styl, můžete využít např. pěkné dlouhé sportovní kahoty případně i 3/4 sportovní kalhoty, ke kterým se bude hodit i nějaká ta sportovní mikina. Kalhoty a mikinu můžete u nás opět sladit do stylového jednobarevného outfitu.

Sportovní kalhoty KouCla šedé Sportovní 3/4 kalhotyDámská mikina Dance Sportovní kabátek KouCla

Pěknou postavu můžete také krásně "prodat" v klasických dlouhých nebo 3/4 sportovních legínách. Legíny jsou z příjemného materiálu a nebrání v přirozeném pohybu. Můžete vybírat buď u klasických, nebo také z trošku odvážnějšího provedení, jako jsou např. dírované legíny.

Dámské jednobarevné legíny  Legíny s kamínkovým páskem Legíny Nataša Dírované legíny

V neposlední řadě můžete také vyrazit ve sportovních soupravách značky Redial, které jsou krásně zdobené a určitě také na Vás upoutají ještě více pozornosti.

Dámská souprava Redial Sportovní souprava Redial

Ať už vyrazíte na in-liny v čemkolivz výše uvedeného, budete vždy vypadat stylově. Určitě doporučujeme nezapomenout také na dobré chrániče - může se to vyplatit:-)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info