Zpět

Plavky nebo monikiny zdobené krajkou - letní hit!

Přidáno: 25. 5. 2015 09:51:00 Počet shlédnutí: 2806

25 Květen 2015

V letošní letní sezóně budou stále in plavky zdobené krajkou. Přinášíme Vám několik zajímavých typů na dámské plavky zdobené krajkou, ve kterých budete vypadat svůdně a hlavně originálně.

Plavky nebo monikiny zdobené krajkou - letní hit!

Určitě se chystáte v tomto létě vyrazit buď k moři, nebo třeba u nás někam k bazénu. Samozřejmostí pro každou ženu je, že chce mít na sobě něco originálního a zajímavého a také v čem se bude cítit dobře. Pro tuto příležitost si můžete vybrat plavky zdobené krajkou, které i v letošní sezóně patří mezi velmi oblíbené.

Plavky mohou být zdobené krajkou pouze decentně jako lemování na okraji košíčků a na spodním dílu. Při výběru vhodné barevné kombinace krajky a barvy plavek i toto jednoduché zdobení velmi vynikne a působí zajímavě.

Dámské plavky s krajkou červené  Dámské plavky s krajkou žluté   http://www.style-moda.cz/p/2691/damske-plavky-s-krajkou-zebra Dámské plavky s krajkou zebra 

Pokud chcete mít zdobení krajkou na plavkách výraznější, můžete vybrat typ plavek, kde košíčky jsou zdobeny krajkou výrazněji a spodní díl je v pase celý z krajky, díky čemuž se plavky krásně přizpůsobí postavě a pěkně sednou na tělo.

Dámské plavky s krajkou růžové  Dámské plavky s krajkou černé  Dámské plavky s krajkou žluté 

V neposlední řadě můžete vybrat plavky, které jsou celé zdobeny krajkou a vypadají také velice zajímavě.

 Dámské plavky růžové Dámské plavky fialové  Dámské plavky tyrkysové 

Někdo samozřejmě místo klasických dvoudílných plavek upřednostňuje monokiny - i tam můžete najít pěkné typy se zdobením krajkou, se kterým vypadají velice elegantně a sexy.

Dámské monokiny s krajkou leopardí  Monokiny s krajkou žluté  Dámské monokiny s krajkou černé   

A co vy? Jaký typ se nejvíce líbí vám?

 

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info