Zpět

Pořiďte si nové džíny, v těchto zazáříte

Přidáno: 9. 9. 2017 18:17:54 Počet shlédnutí: 2576

09 Září 2017

Pomalu ale jistě nám už s podzimem začíná také chladnější počasí a tak nezbytným kouskem vašeho outfitu, který unosíte téměř každodenně, budou i nějaké nové stylové dámské rifle. Připravili jsme pro vás malou ukázku některých kousků z naší nabídky, které by určitě neměly chybět ve vašem šatníku.

Pořiďte si nové džíny, v těchto zazáříte

Klasické modré džíny tvoří již několik desetiletí neodmyslitelnou součást dámského šatníku a každá z vás má zaručeně několik kousků ve svém šatníku. Můžete je nosit po celý den, nebo i týden a různě kombinovat s dalšími kousky vašeho oblečení. Jednobarvené džíny jsou velice universální, můžete je nosit kamkoliv. Tento typ oblečení se dá velice vhodně kombinovat a můžete je nosit jak do práce, tak třeba i na různé párty. Aby ale džíny splnili svůj účel, můsí v první řadě dobře padnout na vaši postavu. 

Moderní dámské džíny nejsou již pouze ty klasické jednobarvené džíny, dnes jsou trendy džíny se stylovým zdobením a také různými nášivkami. Pokud tedy chcete mít nějaký originální kousek, nemusí to být pouze nutně jen rifle s různými průstřihy nebo dírami, ale můžete si pořídit i velice stylové kousky, které se hodí pro každodenní nošení a současně i zaručeně upoutají pozornost kolemjdoucích. 

V poslední době jsou také v oblibě dámské džíny v army stylu, maskáčový vzor vypadá velice originálně a můžete je využít v kombinaci s téměř jakýmkoliv kouskem vašeho oblečení.

Máte už tedy vybrané nějaké nové dámské rifle pro letošní podzim? Třeba se budete inspirovat některými kousky, které jsme za vás vyzkoušeli - mrkněte níže do naší galerie :)

 Dámské army jeansy  Dámské džíny KouCla s kamínky
 Dámské army jeansy nejenom pro vyznavače army stylu  Dámské džíny KouCla s kamínky
 Dámské zdobené džíny s nýty  Dámské maskáčové džíny II
 Dámské zdobené džíny s nýty  Dámské maskáčové džíny II
Dámské džíny s kamínky a potiskem Dámské trhané džíny s perličkami
 Dámské džíny s kamínky a potiskem  Dámské trhané džíny s perličkami
Dámské džíny KouCla s bočním zapínáním Dámské džíny
Dámské džíny KouCla s bočním zapínáním Dámské džíny

Alternativní příspěvky:

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info