Zpět

Pořiďte si nové šortky

Přidáno: 11. 5. 2015 13:59:49 Počet shlédnutí: 1568

11 Květen 2015

Přichází teplé dny, je čas zkrátit kalhoty na příznivější délku - co takhle nové šortky? Přinášíme typy na nové kousky, které obohatí Váš šatník.

Pořiďte si nové šortky

Podle data v kalendáři je jaro v plném proudu, čekají nás již pouze teplé dny a je tedy čas vyměnit dlouhé kalhoty za něco pohodlnějšího - co říkáte třeba na nové šortky? Dnes se zaměříme spíše na typy šortek vhodných do města, do práce nebo více do společnosti. 

Velmi elegantně vypadají šortky v prodloužené délce, které můžete využít např. v kombinaci se sakem a vyrazit tak třeba do kanceláře. Pro tuto příležitost se velice hodí třeba v saténovém provedení.

Tmavě modré šortky Dámské šortky růžové Společenské šortky béžové Saténové šortky cappuccino
Saténové šortky využijete např. v kanceláři nebo na společenské akci

Pokud se na to cítíte, nebo to příležitost dovoluje, můžete využít i kratší variantu kraťasů těsně pod zadek, vhodné např., pokud vyrážíte do města nebo na nějakou večerní společenskou párty. 

Sexy krátké šortky Dámské šortky KouCla Letní šortky  
Pro odvážnější tady máme sexy krátké šortky  

Samozřejmou nezbytností na léto jsou také jeansové šortky, které nikdy nevyjdou z módy a hodí se téměř pro každou příležitost. Dnes velmi jednoduše vyberete z krásných moderních variant, velmi pěkně vypadají třeba jeansové šortky zdobené kamínky.  

Dámské jeansové šortky Dámské šortky s vyšším pasem    
Jeansové šortky jsou téměř povinnost.....    

A do jakých šortek půjdete letos vy?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info