Zpět

Potřebujete stylové oblečení doručit do druhé dne?

Přidáno: 30. 11. 2016 11:47:46 Počet shlédnutí: 9889

30 Listopad 2016

Určitě to znáte. Dostanete nečekanou pozvánku na nějakou společenskou nebo jinou akci a jako vždy nemáte nic vhodného na sebe. Obchody ve vašem okolí už všechny znáte a nic vás tam nenadchlo? Máme tady pro vás jednoduché řešení, jak si vybrat ze široké nabídky a přitom mít zboží druhý den doma.

Potřebujete stylové oblečení doručit do druhé dne?

Pro větší přehlednost jsme pro vás připravili samostatné webové stránky www.stylova-moda.cz, kde najdete zboží z naší nabídky, které máme pouze skladem ihned k odeslání. Každý produkt je zobrazen již přímo v dané dostupné barvě, nemusíte se tedy při výběru složitě proklikávat na detail produktu a hledat, která barva je například u daného zboží ihned k odeslání. Hledáte třeba společenské šaty v černé barvě? Na stránkách s nabídkou šatů si jednoduše vyberete danou barvu, výběr můžete případně rozšířit i o vaši velikost, a pak si jen rychle v přehledu produktů prohlédnete aktuální skladovou nabídku. Již tedy žádné zbytečné klikání do detailu produktu :)

Náhled webu

Pokud vás některé zboží zaujme, v detailu produktu samozřejmě najdete i další fotky daného zboží a také informaci, kdy vám bude zboží doručeno. Jestli tedy například objednáte zboží do 12 hodin dopoledne, bude vám doručeno již následující pracovní den. Ale i po této hodině jsme schopni s rychlým doručením do druhého něco udělat. V případě objednání zboží do 17 hodin a volby doručení PPL budete mít svoji objednávku do druhého dne také doma. Doporučujeme ale nejprve možnost takto pozdního odeslání nejprve konzultovat s námi nejlépe předem telefonicky :) Potřebujete například nové šaty na sobotní večer a je pátek odpoledne? To také není žádný problém, objednejte si dané zboží a služba PPL doručí balíček i v sobotu :)

Na těchto stránkách můžete také pořídit skladové zboží za velmi výhodnou cenu se slevou. V nabídce najdete více jak 1000 položek ihned k odeslání. Díky tomu, že se snažíme neustále přidávat nové aktuální zboží, je třeba také vyprodat to stávající a uvolnit tak na skladě místo pro nové položky. Proto většinu zboží můžete nakoupit například s minimální slevou 10%, některé kousky pořídíte třeba až s 30% slevou :)

Podívejte se na naše inovované stránky www.stylova-moda.cz, třeba vás některá naše nabídka za výhodnou cenu zaujme a uděláte radost buď sobě nebo někomu blízkému, třeba i pod stromeček. Vánoční dárky pro své blízké můžete samozřejmě i nadále vybírat z naší kompletní nabídky, kde máme veškeré zboží i na objednání s termínem dodání cca 7-10 dní :)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info