Zpět

Tipy pro dlouhé společenské letní šaty, třeba na svatbu

Přidáno: 20. 6. 2017 14:01:35 Počet shlédnutí: 2167

20 Červen 2017

Letní horké dny jsou v plném proudu a kromě dovolených má určitě i spousta z vás i jiné společenské povinnosti, například pokud vás jako hosta pozvou na svatební obřad nebo hostinu. Pokud si budete chtít vzít pro tuto příležitost dlouhé šaty, máme pro vás nějaké tipy.

Tipy pro dlouhé společenské letní šaty, třeba na svatbu

Letní období je pro svatby neméně oblíbené a pokud vás pozvánka na takovou událost nemine, určitě budete také zvažovat, jaké oblečení vzít na sebe. Pro slečny a dámy jsou šaty samozřejmě jasná první volba, záleží již poté na vás, pokud zvolíte krátkou nebo delší variantu. V létě se určitě nemusíte bát veselých a jasných barevných vzorů, odhalených zad a podobně. Pro tyto teplé dny je určitě také výhodnéjší mít šaty s volnějším a vzdušným střihem, ve kterých se budete cítit pohodlě. Jako inspiraci jsme pro vás připravili některé kousky z naší nabídky, které zaručeně splní vaše očekávání.

Třeba tyto dva zajímavé kousky. Šaty jsou velice pohodlné, pěkně sedí a krásně se nosí. Mají odhalená záda a díky zavazování za krkem si je můžete přizpůsobit pro jakoukoliv výšku postavy. Díky volnějšímu střihu můžete šaty zvolit pro jakýkoliv typ postavy, šaty například skryjí případné širší boky, nebo jsou ideální pro menší i větší bříško.

Dlouhé letní společenské šaty červené Dlouhé letní společenské šaty červené
Dlouhé letní společenské šaty červené
Dlouhé letní společenské šaty fialové Dlouhé letní společenské šaty fialové
Dlouhé letní společenské šaty fialové

Nejenom tyto , ale samozřejmě i další zajímavé kousky můžete najít v naší nabídce dlouhých letních šatů. Tak které vás nejvíce zaujmou?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info