Zpět

U nás si vyberete vánoční dárek s předstihem a bez obav

Přidáno: 23. 11. 2016 13:12:08 Počet shlédnutí: 1285

23 Listopad 2016

Již pouze měsíc nás dělí od vánočních svátků a nadělování dárků. Vybíráte již nyní s předstihem vánoční dárky pro své nejbližší? U nás můžete nakoupit již nyní vánoční dárek a nemusíte se obávat toho, pokud nebude například obdarovanému dárek vyhovovat.

U nás si vyberete vánoční dárek s předstihem a bez obav

Můžete si u nás vybrat stylový vánoční dárek pro svoji přítelkyni, manželku, sestru nebo kamarádku, případně můžete také vybírat z naší nabídky pánského oblečení. Současně se také nemusíte bát toho, že zvolíte například špatnou velikost, dárek tak nebude vyhovovat a vy ho již nebudete moci vyměnit v zákonné čtrnáctidenní lhůtě. Nabízíme vám proto službu navíc, abyste si mohli bez obav nakoupit vánoční dárky s předstihem bez jakýchkoliv obav. U nás můžete nevyhovující vánoční dárek vyměnit nebo vrátit až do 6.1.2017. Pro splnění této možnosti je nutné, aby bylo v poznámce u objednávky uvedeno, že se jedná o vánoční dárek. Vrácené zboží musí být nenošené, nepoškozené, vrácené v původním obalu a s originálními visačkami. Můžete poté například zažádat o výměnu nevyhovující velikosti, případně můžete zboží vyměnit za jiný typ.

Výměna výnočního dárku


Pokud si případně i tak nejste jisti výběrem vánočního dárku pro svoje blízké, můžete využít možnosti nákupu dárkového poukazu. Obdarovaný si vybere podle svých představ, nemusí si vybírat také okamžitě, platnost poukazu je jeden rok - ideální tedy, pokud si bude chtít koupit například v létě plavky pro novou sezónu :)


Věříme, že vám tato možnost alespoň trošku zpříjemní předvánoční shon s nakupováním vánočních dárků a užijete si nadcházející svátky co nejvíce.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info