Zpět

V čem k maturitě nebo na maturitní večírek?

Přidáno: 4. 5. 2015 16:34:03 Počet shlédnutí: 2809

04 Květen 2015

Budete letos maturovat a nevíte, jaké šaty si vybrat k maturitě? Máme pro Vás několik tipů, co si na vzít na sebe v tento slavnostní den.

V čem k maturitě nebo na maturitní večírek?

Pro mnoho z vás se touto dobou již blíží velmi významný den letošního roku - maturitní zkouška. Každá z vás chce samozřejmě v tento den vypadat vyjímečně a líbit se všem v okolí. Přinášíme vám pro inspiraci nějaké zajímavé tipy, co si vzít na sebe na maturitní zkoušku nebo na maturitní večírek. Pro pánskou část čtenářů je to současně dobrý tip, co pořídit své drahé polovičce na tento slavnostní den za dárek.

Vzhledem k pokročilému jaru a vyšším teplotám je vždy nejlepší volbou vybrat si z krátké varianty společenských šatů, vybírat můžete z šatů na ramínka nebo také bez ramínek, s klasickým nebo lodičkovým výstřihem. Šaty jsou z příjemného elastického materiálu, který se pěkně přizpůsobí postavě a dá vyniknout vašim přednostem.

Dámské minišaty Lurex  Společenské minišaty Soňa  Plesové minišaty Aneta   Dámské minišaty coral

Dobrou volbou jsou také krajkové šaty, které jsou také velmi elastické a přizpůsobivé a vždy v nich budete vypadat velmi elegantně.

 Krajkové minišaty s jedním rukávem Dámské krajkové šaty červené  Krajkové minišaty s krátkým rukávem  Krajkové minišaty coral 

Pokud při volbě maturitních šatů vyberete některé z koktejlových šatů, také nemůžete udělat chybu.

 Koktejlové minišaty Karmen Koktejlové minišaty leopardí  Koktejlové minišaty IV   

V případě, že si nejste tolik jistá svojí postavou nebo dáváte přednost volnějšímu stylu, můžete vybrat některé ze šatů s volnějším střihem, ve kterých se budete cítit více pohodlně.

Plesové šaty Klaudie růžové  Dámské minišaty Solly 

Vždy je především důležité vybrat si šaty, ve kterých se budete cítit dobře, pohodlně a budete si v nich v tento den věřit.

A jaké šaty byste si vybrala na maturitu Vy?

 

 

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info