Nažehlovací obrázky

Výroba nažehlovacích obrázků a motivů na zakázku již od jednoho kusu

Výroba nažehlovacích obrázků a motivů na zakázku již od jednoho kusu

Rádi byste ozvláštnili své výrobky či oblečení svých miláčků? Potřebujete firemní logo na tričko? Není nic jednoduššího než nažehlovací obrázky. Obrázky jsou buď vyřezávané na plotru, vícebarevné jsou tištěné na speciální tiskárně. Nažehlovačky můžete nažehlit i v domácích podmínkách klasicky žehličkou. Nažehlovací obrázky jsou vhodné na bavlu a směsové materiály obsahující bavlnu. Trvanlivost potisku na tyto materiály je poté shodná s trvanlivostí textilu. Nažehlovačku můžete použít také na softshell (zde je velmi oblíbená reflexní folie) a polyester.

Oblečení s nažehleným obrázkem doporučujeme pro dlouhou životnost prát na 40°, nesušit v bubnových sušičkách. Maximální zvolený rozměr obrázku je v šířce 58 cm, délka je neomezená.

 

Nažehlovací archy

 

Nažehlovací loga

 

Nažehlovací motivy

 

Můžeme vám nabídnout také značková reklamní trička za výhodnou cenu a to i včetně nažehlení vašeho obrázku termolisem

Reklamní textil

Použití nažehlovacího obrázku:

  • ozdobení trička
  • zakrytí drobných skvrn a vad oblečení
  • označení oblečení dětí ve školkách, aby si nejmenší poznali to svoje
  • vytvoření firemní značky nebo loga na oblečení

 

Firemní nažehlovací loga

 

Jak poptat případně objednat vlastní motiv nažehlovačky?

Máte nějaký svůj obrázek nebo motiv? Stačí se na nás obrátit emailem na obchod@style-moda.cz nebo třeba na našem facebooku do zpráv a rádi jej vyhotovíme dle vašeho požadavku a to i včetně menších grafických úprav zdarma. 

Společně se zaslaným obrázkem ještě stačí zaslat požadovanou velikost (například délku), počet kusů, případně barvu, abychom vám mohli obrázek nacenit. Veškeré nabízené barevné varianty vyřezávacích folií máme skladem. 

Dodací lhůta je většinou 2 - 6 dnů od připsání platby. Hotové nažehlovačky zasíláme poté vždy doporučeně na vaši adresu, doručení je většinou do druhého dne od podání zásilky, za cenu 45,- Kč.

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info