Nažehlovací obrázky

Výroba nažehlovacích obrázků a motivů na zakázku

Výroba nažehlovacích obrázků a motivů na zakázku

Rádi byste ozvláštnili své výrobky či oblečení svých miláčků? Není nic jednoduššího než nažehlovací obrázky. Obrázky jsou vyřezávané na plotru, jedná se o nažehlovací folii, která se v domácích podmínkách nažehluje klasicky žehličkou. Folie je vhodná na bavlu a směsové materiály obsahující bavlnu. Trvanlivost potisku na tyto materiály je poté shodná s trvanlivostí textilu. Nažehlovačku můžete použít také na softshell (zde je velmi oblíbená reflexní folie) a polyester.

 

Nažehlovací archy

 

Nažehlovací loga

 

Nažehlovací motivy

 

Můžeme vám nabídnout také značková reklamní trička za výhodnou cenu a to i včetně nažehlení vašeho obrázku termolisem

Reklamní textil

Použití nažehlovacího obrázku:

  • ozdobení trička
  • zakrytí drobných skvrn a vad oblečení
  • označení oblečení dětí ve školkách, aby si nejmenší poznali to svoje
  • vytvoření firemní značky nebo loga na oblečení

Oblečení s nažehleným obrázkem doporučujeme pro dlouhou životnost prát na 40°, nesušit v bubnových sušičkách. Maximální zvolený rozměr obrázku je 60x30 cm. Zvolit si můžete z celé řady úžasných barev.

 

Jak poptat případně objednat vlastní motiv nažehlovačky?

Máte nějaký svůj obrázek nebo motiv? Stačí se na nás obrátit emailem na nazehlovacky@style-moda.cz nebo třeba na našem facebooku do zpráv a rádi jej vyhotovíme dle vašeho požadavku a to i včetně menších grafických úprav zdarma. 

Společně se zaslaným obrázkem ještě stačí zaslat požadovanou velikost (například délku), počet kusů, případně barvu, abychom vám mohli obrázek nacenit. Veškeré nabízené barevné varianty vyřezávacích folií máme skladem. 

Dodací lhůta je většinou 2 - 3 dny od připsání platby. Hotové nažehlovačky zasíláme poté vždy doporučeně na vaši adresu, doručení je většinou do druhého dne od podání zásilky, za cenu 40,- Kč.

 

Kontakt

Kontakt
Telefon

775 576 757

        Po-Ne 8:00 - 20:00
E-mail
obchod@style-moda.cz

Možnosti doručení:

Možnosti doručení ČR

Zasílání do zahraničí

Aktuality:

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení