Firemní loga

Firemní nažehlovací loga

Rádi pro vás vytvoříme vaše firemní logo podle vašeho požadavku. Stačí nám zaslat vaše logo na email obchod@style-moda.cz , k němu požadovaný rozměr a barvu. Objednávka není vázaná počtem kusů, zvolit si můžete jakékoliv množství, ani počtem barev.

Orientační cena: 1 dm²....... 30 - 70,- Kč (dle velikosti a složitosti motivu, plocha je dána násobkem výšky a šířky motivu)

Loga jsou vytvořena buď z jednobarevné vyřezávané folie, můžete vybírat z těchto následujících barev nažehlovacích folií, nebo plnobarvená tištěná. Ve vyřezávané variantě můžeme vytvořit vaše firemní logo také jako jednobarevnou samolepku na vaše firemní auto.

Dodací lhůta je většinou 3 - 5 dní od připsání platby. Hotové nažehlovačky zasíláme poté vždy doporučeně na vaši adresu, doručení je většinou do druhého dne od podání zásilky, za cenu 45,- Kč.

Níže v galerii si můžete prohlédnout ukázku již vytvořených log našich zákazníků. Pokud to logo umožňuje, v případě potřeby je možné i z vyřezávané folie kombinovat i více barev u jednoho motivu, jak je vidět na některých ukázkách níže. Pokud máte logo ve více barvách nebo barvených kombinacích a není možné ho vyrobit již takto z vyřezávané folie, můžeme vám nabídnout výrobu loga tiskem. Pokud není přímo požadováno od zákazníka, tak loga jsou vždy bez pozadí, vyřezaný nebo vytištěný je tedy vždy pouze daný motiv.

V případě potřeby můžeme nabídnout i jako kompletní dodávku včetně triček a nažehlení termolisem, nebo pouze nažehlení, pokud máte např. již svoje (doporučujeme u větších a tištěných obrázků pro delší životnost a lepší výsledek po nažehlení).

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info