Nažehlovací archy

Nažehlovací archy v různých formátech z vyřezávané folie nebo plnobarevné tištěné bez pozadí. Veškeré nabízené archy z vyřezávané folie vyrábíme buď v reflexní stříbrné, nebo můžete mít v jakékoliv barvě z našeho vzorníku. Nažehlovačky jsou vhodné na bavlnu a směsové materiály obsahující bavlnu, můžete použít také na softshell (oblíbená reflexní) nebo polyester. V domácích podmínkách je můžete nažehlit i klasicky žehličkou, trvanlivost nažehlovacího potisku je poté shodná s trvanlivostí textilu.

Jak objednat? Stačí napsat buď na obchod@style-moda.cz, na náš fcb Nažehlovací obrázky nebo využít objednávkový formulář níže - uvést typ archu (např. vyřezávaný 9x12 cm), název archu, počet a případně požadovanou barvu.

Nabízíme také možnost velkoobchodního odběru našich nažehlovacích archů, pro bližší info nás prosím kontaktujte na obchod@style-moda.cz, rádi sdělíme podmínky pro velkoobchodní prodej.

Nažehlovací archy vyřezávané 9x12 cm

Nažehlovacích archy vyřezávané z jednobarevné folie v klasickém formátu 9x12 cm s různými motivy. Archy mohou být v reflexní stříbrné, nebo můžete vybírat z následujících barev nažehlovacích folií.

Cena archu: 45,- Kč v klasických a reflexních barvách

                    49,- Kč ve flitrových barvách

Objednávkový formulář

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info