Nažehlovací archy

V této kategorii najdete ukázky vytvořených nažehlovacích archů v klasickém formátu 9x12 cm a to s různými motivy. Jak vidíte, je možné vytvořit téměř cokoliv s jakýmkoliv motivem. V případě vyřezání obrázků na určitou velikost archu (9x12 cm není podmínkou) se snažíme vždy po domluvě vyplnit obrázky celou plochu archu.

Orientační cena: 1 dm²....... 40 - 49 Kč (dle velikosti a složitosti motivu, plocha je dána násobkem výšky a šířky motivu)

 

Můžete vybírat z následujících barev nažehlovacích folií, na odkazu najdete i reálné fotky dostupných barev.

Výběr barev nažehlovacích folií

 

Jak poptat případně objednat vlastní motiv nažehlovačky?

Máte nějaký svůj obrázek nebo motiv? Stačí se na nás obrátit emailem na nazehlovacky@style-moda.cz nebo třeba na našem facebooku do zpráv a rádi jej vyhotovíme dle vašeho požadavku a to i včetně menších grafických úprav zdarma. 

Společně se zaslaným obrázkem ještě stačí zaslat požadovanou velikost (například délku), počet kusů, případně barvu, abychom vám mohli obrázek nacenit. Veškeré nabízené barevné varianty vyřezávacích folií máme skladem. 

Hotové nažehlovačky zasíláme poté vždy doporučeně na vaši adresu, doručení je většinou do druhého dne od podání zásilky, za cenu 40,- Kč.

 

Podívejte se také na náš obrázkový návod, jak si jednoduše doma nažehlit nažehlovací obrázek na vaše oblečení.

Kontakt

Kontakt
Telefon

775 576 757

        Po-Ne 8:00 - 20:00
E-mail
obchod@style-moda.cz

Možnosti doručení:

Možnosti doručení ČR

Zasílání do zahraničí

Aktuality:

Nové zboží 22.9.

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení