O nás

Nabízíme moderní a trendy. Dámské oblečení pro mladé ženy a dívky, které se chtějí vyniknout ve společnosti, upoutat na sebe pozornost, nebo se pouze elegantně a pohodlně obléknout.

Naším cílem je již po řadu let především spokojený zákazník, který se k nám rád vrací a může u nás objevovat vždy něco nového. Z toho důvodu naši širokou nabídku neustále doplňujeme a rozšiřujeme o trendy oblečení ze světa současné dámské světové módy.

Look Bella 2014

Look Bella 2014

Finálový galavečer se konal ve čtvrtek 18.12. již tradičně v luxusních prostorách hotelu Clarion Congress Hotel Prague a pořádající agentura Prestige Models se postarala opravdu o bohatý program! Moderátorská dvojice Nela Slováková a Ondřej Blaho na podiu postupně přivítala zpěvačku Kristie, patronku letošního ročníku soutěže Karolínu Krézlovou i populární skupinu Support Lesbiens.

Mezi hosty zavítaly i známé osobnosti jako např. módní návrhářka Soňa Hlaváčková, herec Martin Písařík, motocyklový závodník Karel Abrahám, závodní jezdec Jan Charouz, modelka a Miss Expat Paulina Nakashole, zpěvačka Markéta Poulíčková , modelka Alena Prešnajderová......

K vidění byla také samozřejmě pestrá módní show v podání 13 krásných dívek a 7 urostlých mužů z celé České republiky a na všechny vítěze čekaly velmi zajímavé ceny. 

Absolutní vítězkou Look Bella 2014 se stala Markéta Martinkovičová z Brna, 2. místo získala Michaela Buchtová a 3. místo Dana Žouželková. Titul Look Bella 2014 u mužů vyhrál jednoznačně Jan Pippinger. Gratulujeme vítězům!

Pro letošní ročník jsme z naší strany věnovali pro castingy dámské plavky a dále trošku přispěli do tomboly během finálového večera dárkovými poukázkami v hodnotě 1000,- Kč.

Finálový večer       Castingy 
 Finálový večer     Naše plavky na castingu

Look Bella 2013

Look Bella 2013

Během velkolepého finálového večera jubilejního X. ročníku se o titul z prestižní soutěže krásy, kterou pořádala agentura Prestige Models, utkalo 13 dívek a 7 mladých mužů z celé České republiky. Celým večerem provedl oblíbený herec a moderátor Mirek Šimůnek, vystoupila populární zpěvačka Helena Zeťová a nejkrásnější dívka SuperStar Kristýna Šebíková. Program byl doplněn exhibicí bojového umění pod záštitou Czech Muay Thai Association. Finále soutěže LOOK BELLA 2013 zúčastnilo více než 400 V.I.P. osobností. Na prestižní soutěž krásy zavítala i ředitelka charitativní organizace UNICEF Pavla Gomba, modelka Aneta Vignerová, světoznámý fotograf Rossano B. Maniscalchi, vítěz Look Bella 2010 i 6. Nejkrásnější muž planety a Nejkrásnější muž Evropy Antonín Beránek. Program večera také obohatila tombola a dražba korunky vítězky, přičemž část výtěžku bude věnována charitativní organizaci UNICEF.

Absolutní vítězkou LOOK BELLA 2013 se stala čerstvě osmnáctiletá Andrea Žiačiková z Brna, 2. místo získala Adriana Sekaninová z Hodonína a 3. místo Veronika Thielová z Ostravy. Vítězem pak dvacetičtyřletý Pavel Januš ze Střelic.

Jako partneři této významné soutěže jsme zapůjčili dívkám pro úvodní přehlídku atraktivní společenské minišaty. Na fotografie z této přehlídky a další focení dívek v našich šatech se můžete podívat ve fotogaleriích níže. Do bohaté tomboly jsme dále věnovali dva dárkové poukazy na nákup zboží v celkové hodnotě 3000,- Kč a dále jsme také oblékli všechny krásné hostesky.

Videosestřih z tohoto krásného finálového večera si můžete prohlédnout zde.

Video ze semifinálového večera z brněnského letiště si určitě prohlédněte zde.

finálový večer přehlídka šaty na fotkách
Finálový večer Přehlídka našich šatů Naše šaty na fotkách

Miss Znojmo Open 2013

Miss Znojmo Open 2013

O titul Miss Znojmo Open 2013 se v sobotu 23.2.2013 utkalo dvanáct krásek.Dívky se během galavečera v Městském divadle postupně představily obecenstvu v různých disciplínách. Asi největší ohlas měla promenáda v plavkách, avšak i tématické taneční vystoupení, oděvy Denny Rose či přehlídka večerních šatů nezůstaly bez potlesku.

Celým večerem provázel moderátor Mirek Hrabě a o kulturní program se postaral zpěvák Petr Kutheil, taneční skupina Single i pěvecká hvězda večera - Ilona Csáková. Krátce před desátou hodinou večerní rozdali porotci poslední body a krátce na to byly vyhlášeny nové vítězky soutěže Miss Znojmo Open 2013.

Nejkrásnější dívkou Znojma se stala dvacetiletá studentka vysoké školy Kateřina Šidlová z Moravského Krumlova.

Titul I. vicemiss si odnesla sedmnáctiletá Brňačka Andrea Žiačiková a II. vicemiss se stala devatenáctiletá Adéla Zlámalová z Přerova.

Miss internet, se stala dvaadvacetiletá studentka Zuzana Nováková ze Šanova. 

Těmto umístěným dívkám jsme v letošním ročníku věnovali dárkové poukázky na nákup zboží v celkové hodnotě 8 000,- Kč, jako další cenu jsme všem dívkám věnovali plavky, ve kterých se představily při módní přehlídce.

Fotografie z modní přehlídky v našich plavkách najde zde. Podívejte se také na fotky z průběhu slavnostního galavečera nebo na focení dívek v plavkách v průběhu soustředění u hotelového bazénu.

V rámci následné After Party proběhla jako tradičně tak i letos dražby korunky, jejíž výtěžek putoval na konto Občanského sdružení Šťastný úsměv.

 odkaz odkaz focení u bazénu
 Celkové vítězky  Promenáda v plavkách  Focení u bazénu

Promenáda v plavkách

Focení plavek u bazénu

Miss Znojmo OPEN 2011

Miss Znojmo OPEN 2011

Na sklonku letošního roku jsme se opět jako partneři zúčastnili volby o nejkrásnější dívku Miss Znojmo Open, která se konala 12. listopadu 2011 v krásných prostorách znojemského Městského divadla. Moderování se tentokrát ujal známý herec a moderátor Petr Vondráček, jako hosté vystoupili např. skupina Team revival nebo zpěvačka Gabriela Gunčíková.

Pro slavnostní uvedení dívek během finálového večera jsme dívky oblékly do našich společenských minišatů (fotografie si můžete prohlédnout zde). Dále jsme jako hlavní cenu věnovali vítězce Miss Sympatie dárkovou poukázku v hodnotě 10 000,- Kč na nákup zboží v našem e-shopu a jako další cenu jsme věnovali prvním třem umístěným dívkám zapůjčené společenské šaty.

Vítězkou Miss Sympatie se stala slečna Jana Zapletalová, studentka VŠ Newton College v Brně. Vítězkou se stala dvaadvacetiletá studentka Ostravské univerzity Kateřina Kubačková , první vicemiss byla Veronika Kozielová a druhá vicemiss Tereza Lengová. Vítězku korunovala loňská MISS ZNOJMO OPEN a finalistka ČESKÉ MISS 2011 Aneta Grabcová.

Celkové vítězky

Miss Sympatie

odkaz

Slavnostní zahájení

Naughty girls

Oblékáme i velice úspěšnou taneční skupinu Naughty girls z Brna, vítězky soutěžní přehlídky ve Flirt Dance při mezinárodním tanečním festivalu Let's Dance 2010 v Praze a také videosoutěže s tímto festivalem spojenou. Více o festivalu a videosoutěži se můžete podívat zde, kde můžete vidět i vítězný tanec této skupiny.

odkaz

Miss Znojmo OPEN 2010

Miss Znojmo OPEN 2010

Počátkem listopadu roku 2010 jsme se jako partneři zúčasnili soutěže o nejkrásnější dívku Jižní Moravy Miss Znojmo OPEN 2010. Vítězka Miss Sympatie od nás získala dárkovou poukázku v hodnotě 10 000,- Kč na nákup zboží v našem e-shopu.

Slavnostní večer z kouzelného prostředí Městského divadla Znojmo moderoval Jan Čenský, dále vystoupil Petr Kotvald, v porotě také např. usedla Česká Miss 2010 Jitka Válková, jedna ze tří vítězek loňského ročníku, která se velice úspěšně postarala i o hudební vystoupení. Součástí slavnostního večera byl i bohatý raut v hotelu Prestige a after party s pestrým programem.

Vítězkou Miss Sympatie se stala slečna Denisa Biskupová, osmnáctiletá studentka cestovního ruchu z Bělotína, která si díky svému vystupování po celý slavnostní večer tuto cenu bezpochyby zasloužila. Rozhovor s Denisou Biskupovou po soutěži si můžete přečíst zde.

Celkovou vítězkou se nakonec stala Aneta Grabcová z Hodonína, I. vícemiss Anna Zelíková a II. vícemiss Sylva Šimordová.

Videozáznam ze slavnostního večera si můžete prohlédnout zde. Více fotografií z volby Miss jsme pro Vás připravili zde.

Miss Sympatie

Slavnostní vyhlášení

Celkové vítězky

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info